Mejores Tonos Reales

Mejores Tonos Reales 1.1

Dźwięk telefonu mówi wiele o tobie.

Dźwięk telefonu mówi wiele o tobie.

Dźwięk telefonu mówi wiele o tobie. To jest sposób, aby przedstawić yorself jak osobę, która wie wszystko o muzyce lub osoby, które nie wiedzą nic o tej ważnej rzeczy. I inne osoby będą stanowić ich właścicielem zdaniem zdecydowanie restauracja numer o tobie, gdy słyszą to jak dzwonek telefonu. W związku z tym, nie pozwól im mieć złe zdaniem zdecydowanie restauracja numer o tobie. Pokaż im swój ulubiony śmieszne dzwonki i będą impessed. Z tej nowej najlepsze dzwonki ludzie będą myśleć, że jesteś muzykiem. A ty nie musisz im powiedzieć, że są złe, ponieważ pierścień telefonu mówi coś przeciwnego. Zawsze popularne, zawsze w świetnym nastroju z nowych Darmowe Dzwonki. Ta lista najnowszych dzwonków jest przez najlepszych ekspertów i muzyk musi ją mieć. Najlepsza muzyka i najlepsze dzwonki dla telefonów Android. Masz w jednym miejscu 28 najlepszych dzwonków kiedykolwiek. Można go używać jak popularny powiadomienia SMS i cała uwaga będzie na ciebie, gdy yu otrzymywać wiadomości. Kolejna wyśmienita rzeczą jest, że można umieścić te najlepsze dzwonki na androidy jak dźwięk alarmu w telefonie, a budzisz się każdego ranka z najlepszą muzyką. Najlepsze dzwonki za darmo z nowej aplikacji Darmowe Dzwonki. Rezerwa ta fajne dzwonki tylko dla Ciebie i będziesz miał najlepszą muzykę w telefonie Android.

Cechy Darmowe Dzwonki:

★ ustawić jako dzwonek telefonu dla Andoid

★ ustawić jako kontakt dzwonek

★ ustawić jako dźwięki alarmowe

★ ustawić jako powiadomienie SMS

Dodatkowe funkcje:

Teraz można zrobić najlepszy dzwonek, alarm lub dźwięk powiadomienia z istniejącego dźwięku pliku mp3 / ogg lub nagrać nowy bezpośrednio na urządzeniu.

1. Wybierz mp3 / muzyki z telefonu komórkowego lub z nagrań

2. Wybierz obszar do posiekanej z dźwiękiem

3. Zapisz jako dzwonek tony / Muzyka / alarmowe / sms

Ta niesamowita aplikacja może również być własne MP3 Cutter, odtwarzacz MP3 i rejestrator audio lub po prostu Twój ekspres dźwięku.

Linares Grupa utworzona Darmowe Dzwonki app dla Ciebie. Zgłaszanie błędów i skontaktuj się z nami @ linaresgroupapps@gmail.com

Najczęściej pobierane Audio na android

Więcej
Mejores Tonos Reales

Download

Mejores Tonos Reales 1.1

Opinie użytkowników o Mejores Tonos Reales